سافاری در کویر

 

گردشگری حیات وحش چیست؟

بسیاری از گردشگران در سرتاسر این کره خاکی آرزو دارند که بتوانند به صورت طبیعی در دل طبیعت قدم بگذارند و با حیوانات و محیط طبیعی پیرامونشان ارتباط برقرار کنند. خبر خوب برای این دسته از گردشگران، وجود حوزه‌ای به نامسافاری است که به آسانی آرزوی این دسته از افراد را برآورده کرده و برای آن‌ها به تجربه‌ای خاص و بی‌نظیر تبدیل خواهد شد. سافاری فرصتی است ک

تعریف سافاری بسیار ساده است. سافاری (Safari)، یک ماجراجویی است که غالبا به صورت زمینی بوده و معمولا در آفریقا انجام می‌شود. در قدیم برنامه‌های شکار در آفریقا هم جزئی از سافاری به حساب می‌آمد اما امروزه سافاری صرفا در سفرهای کوتاه زمینی به منظور مشاهده و تصویربرداری از حیوانات در حالت طبیعی خودشان خلاصه می‌شود.

ریشه شناسی واژه و تاریخچه سافاری در آفریقا

ریشه واژه سافاری به کلمه عربی «سفر» (Safar) باز می‌گردد. از همین واژه، اسم «Safariya» هم مشتق می‌شود (که دقیقا همان معنای سفر را می‌دهد) و سپس به واژه «Safari» می‌رسیم که یک واژه سواحیلی دقیقا مترادف واژه عربی سفر است.

ه به وسیله آن می‌توانید در محیطی حضور پیدا کنید و لحظه‌ای را به چشم ببینید که شاید ارزش آن از دیدن بسیاری از فیلم‌های مستند بیشتر باشد!

ظرفیت: 
14نفر
مدت زمان: 
30 دقیقه
تصویر منتخب: 
قالب نمایش: 
زمان گشت: 17 و 18 اسفند 1397
هزینه گشت با وعده های غذایی: 150 هزار تومان
هزینه گشت بدون وعده های غذایی: 90 هزار تومان

لیست خدمات گشت:

دو وعده صبحانه
راهنمای متخصص
دو وعده ناهار
وسیله نقلیه توریستی
دو وعده شام
بیمه مسافرتی

برنامه زمانی گشت:

1
شنبه ساعت 9 صبح
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم
2
شنبه ساعت 9 صبح
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم
3
شنبه ساعت 9 صبح
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم